Ο βουλευτής Ηρακλείου ΣΥΡΙΖΑ, Ιωάννης Μιχελογιαννάκης, παραβρέθηκε σήμερα στο Σοκαρά Γόρτυνας, στην εκδήλωση μνήμης των 27 εκτελεσθέντων κατοίκων του Σοκαρά, από τα γερμανικά στρατεύματα κατοχής, το 1944.
Λύση σε χρόνια προβλήματα στους τομείς της ύδρευσης...
Αφήστε ένα σχόλιο
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει