Στο πλαίσιο διεξαγωγής του Πανελληνίου Πρωταθλήματος BEACH JU JITSU GAMES στην παραλία της Αγίας Γαλήνης στις 29, 30 και 1 Ιουλίου 2018, ο Τουριστικός Εξωραϊστικός Σύλλογος «Δαίδαλος -Ίκαρος» διοργανώνει εκδήλωση στο λιμάνι της Αγίας Γαλήνης με παραδοσιακή μουσική, τραγούδια και χορούς με το κρητικό Συγκρότημα του Μανώλη Καμπουράκη και Ηλία Σαββάκη. Στην εκδήλωση που στηρίζει η Περιφέρεια Κρήτης, θα συμμετέχει η χορευτική Ομάδα «ΠΥΡΡΥΧΕΙΑ ΔΡΩΜΕΝΑ»
Σχετικά Άρθρα
-
Παραλίγο να πνιγούν τέσσερα άτομα σε παραλία του Ηρακλείου
Τέσσερα άτομα παραλίγο να πνιγούν σε παραλία του... -
Ενημερωτική εκδήλωση στα Χανιά για τις ενεργειακές κοινότητες
Ενημερωτική εκδήλωση για τις Ενεργειακές Κοινότητες θα πραγματοποιηθεί... -
Κρήτη: Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις της από τη θάλασσα
Χωρίς τις αισθήσεις της ανασύρθηκε το πρωί της Τρίτης...