Με μια νέα υπάλληλο ενισχύεται η Δημόσια Υγεία στην Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου. Ο Περιφερειάρχης Κρήτης Σταύρος Αρναουτάκης όρκισε την Επόπτρια Υγείας Βασιλική Δημητρακοπούλου που αναλαμβάνει καθήκοντα υπαλλήλου στην Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας της Π.Ε. Λασιθίου.
Ο Περιφερειάρχης Κρήτης ευχήθηκε στη νέα υπάλληλο καλή επιτυχία στα καθήκοντα της και καλή σταδιοδρομία στη δημόσια διοίκηση.
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2023/04/CRE03289-1200x885.jpg)