Απίστευτα και προκλητικά τα όσα συμβαίνουν από το πρωί στην ΕΡΤ, που φροντίζει να ξεπλένει τον Γλύξμπουργκ μεταδίδοντας live από τα ξημερώματα ό,τι αφορά στην κηδία του έκπτωτου μονάρχη!
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2023/01/2-16-1200x668.jpg)
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2023/01/1-20-1200x668.jpg)
🔻 Είναι ντροπή για τη Δημόσια Τηλεόραση να μεταδίδει αδιαλείπτως από τα ξημερώματα τους γραφικούς νοσταλγούς του έκπτωτου στο λαϊκό προσκύνημα του Γλύξμπουργκ
🔻 Εκτός από διοικητές ευθύνες υπάρχουν και οι δημοσιογραφικές υπογραφές
🔻 Έκαναν την ΕΡΤ, ΥΕΝΕΔ@SYRIZAEP @Left_EU pic.twitter.com/fzPVdPnGEz— Kostas Arvanitis 🔻 (@kostarvanitis) January 16, 2023