Το μεγάλο αποκριάτικο μασκέ πάρτι του Πολιτιστικού Συλλόγου Πατσίδων είναι ΓΕΓΟΝΟΣ! Σάββατο 25 Φεβρουαρίου από τις 6 το απόγευμα “ΤΣΙ ΑΠΟΚΡΙΕΣ…..ΚΟΥΖΟΥΛΕΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΡΕΣ”
Πολιτιστικό κέντρο Πατσίδων Αίθουσα Εμμ.Γαλανάκης. Μουσική, χορός, γέλιο, διασκέδαση! Μαζί μας και η ΦΡΑΟΥΛΟΧΩΡΑ …Όνειρο και Φαντασία… με face-painting θεατρικά παιχνίδια διάδρασης με τα παιδιά,μουσικοκινητικά παιχνίδια,αερόστατο,διαγωνισμός χορού,μπαλονοκατασκευές,Bubble Show,ζωγραφική και πολλά πολλά άλλα παιχνίδια για μικρά και ΜΕΓΑΛΑ παιδάκια!!!Μην ξεχάσετε την στολή σας!
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2023/02/patsides_apokria_A3-1200x1696.jpg)