Στη φωτογραφία που ανέβασε στο facebook ο γραμματέας της ΝΕ Ηρακλείου του ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ, το ιστορικό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ, συνεργάτης του Ανδρέα Παπανδρέου, υπουργός των κυβερνήσεών του και για χρόνια βουλευτής Ηρακλείου, Μανώλης Παπαστεφανάκης ψηφίζει στις εσωκομματικές εκλογές του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία
Σχετικά Άρθρα
-
Όταν ο σεμνός Μ. Παπαστεφανάκης, υπουργός Εσωτερικών του Ανδρέα, καθόταν στην ουρά για το αεροπλάνο κι ανάγκασε ακόμα και τον Βότση να υποκλιθεί!
Υπουργικό συμβούλιο του 1987 για μια από τις πολλές...