Συνάντηση με τον Αστυνομικό Διευθυντή Ηρακλείου Ταξίαρχο Νίκο Σπυριδάκη και τον Διοικητή της Τροχαίας Ηρακλείου Αστυνόμο Στέλιο Καρακούδη, είχε σήμερα ο Περιφερειάρχης Κρήτης Σταύρος Αρναουτάκης. Στη συνάντηση στη Περιφέρεια, συζητήθηκαν όλα τα θέματα που άπτονται της συνεργασίας Περιφέρειας Αστυνομικής Διεύθυνσης και Τροχαίας, ενώ συζητήθηκαν και τα μέτρα τήρησης για την αντιμετώπιση-περιορισμό της πανδημίας covid-19.
Συνάντηση Στ. Αρναουτάκη με τον Αστυνομικό Διευθυντή Ηρακλείου
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2020/11/arnaoutakis-astynomia.jpg)