Τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι επαγγελματίες οδηγοί ταξί στη Περιφερειακή Ενότητα Ηρακλείου βρέθηκαν στο επίκεντρο της συνάντησης που είχε ο Αντιπεριφερειάρχης Νίκος Συριγωνάκης με τους Προέδρους-εκπροσώπους όλων των σωματείων. Στη συνάντηση στην Αντιπεριφέρεια Ηρακλείου διαπιστώθηκε το καλό κλίμα συνεργασίας που υπάρχει μεταξύ των δυο πλευρών, ενώ ο Αντιπεριφερειάρχης Ηρακλείου τόνισε ότι είναι πάντα διαθέσιμος και οι αρμόδιες υπηρεσίες στους εκπροσώπους του κλάδου για την αντιμετώπιση-επίλυση των προβλημάτων που αντιμετωπίζουν.
Σχετικά Άρθρα
-
Παναθηναϊκός – Μπότεφ Πλόβντιβ 2-1: Ρεβάνς φωτιά στην Βουλγαρία για την πρόκριση
Για 70 λεπτά ο Παναθηναϊκός φαινόταν να ελέγχει απόλυτα... -
Μικρή παράταση για τις φορολογικές δηλώσεις
Παράταση στην προθεσμία υποβολής των φορολογικών δηλώσεων μέχρι τις... -
Ιδού η αιτία διαγραφής του Πολάκη: Η μόνιμη συνεργάτης – χειροκροτητής του Γεωργιάδη, με τις γκριμάτσες προς όσους διαφωνούν! (βίντεο)
Αυτή είναι η μόνιμη συνεργάτης – συνεργάτης του Γεωργιάδη,...