Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε ένα τέταρτο μετά τις 2 το μεσημέρι της Τετάρτης, επί της οδού Παπαναστασίου στην συμβολή της με την Ιωσήφ Μανούσακα, στα Χανιά.
![](https://www.kriti24.gr/wp-content/uploads/2020/05/95663920_3244835338882557_6620171837395435520_n.jpg)
![](https://www.kriti24.gr/wp-content/uploads/2020/05/95917350_607662279843157_6639604799178276864_n.jpg)
Συγκεκριμένα κάτω από αδιευκρίνιστες προς το παρόν συνθήκες, ένα δίκυκλο εξετράπη της πορείας του και ο νεαρός οδηγός του βρέθηκε στο οδόστρωμα, έχοντας τραυματιστεί στη μέση .
![](https://www.kriti24.gr/wp-content/uploads/2020/05/96090461_2566414450284262_3435677986567749632_n.jpg)
![](https://www.kriti24.gr/wp-content/uploads/2020/05/96139761_243142073672116_767587338141302784_n.jpg)
Άμεσα στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ το οποίο τον μετέφερε στο Νοσοκομείο Χανίων, αλλά και περιπολικό της τροχαίας.
![](https://www.kriti24.gr/wp-content/uploads/2020/05/96367362_2996783987076643_664646498293645312_n.jpg)
![](https://www.kriti24.gr/wp-content/uploads/2020/05/96094909_253508002674770_1672274219964039168_n.jpg)
Τις συνθήκες κάτω από τις οποίες συνέβη το ατύχημα διερευνά η Τροχαία Χανίων.