Σε μια ιδιαίτερα ζωντανή και γόνιμη συζήτηση στα Καμίνια συμμετείχε ο βουλευτής Ηρακλείου του ΣΥΡΙΖΑ Νίκος Ηγουμενίδης. Η συζήτηση διοργανώθηκε από την ΟΜ Δυτικών Συνοικιών και στα πλαίσια 3ήμερης εξόρμησης του ΣΥΡΙΖΑ στα καφενεία της πλατείας Ελευθέρνης στα Καμίνια.
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2020/03/igoym3.jpg)
Ο Νίκος Ηγουμενίδης έδωσε το “παρών” στο καφενείο του Βαγγέλη και είχε τη χαρά αφενός να μιλήσει για όλες τις τρέχουσες πολιτικές εξελίξεις και τις θέσεις-προτάσεις του ΣΥΡΙΖΑ, αφετέρου να ακούσει τις προτάσεις και τις αγωνίες των πολιτών που βρέθηκαν στο καφενείο.
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2020/03/igoym2.jpg)