«Σήμερα ψηφίζουμε για το αν θα πάμε μπροστά, και στην Ελλάδα και στην Ευρώπη. Είμαι αισιόδοξος ότι αυτή η μέρα θα τελειώσει όμορφα! Τις επόμενες ώρες εργαζόμαστε, για να κλειδώσουμε τη νίκη στις ευρωεκλογές» τόνισε ο υποψήφιος ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, Δημήτρης Παπαδημούλης μετά την άσκηση του εκλογικού του δικαιώματος.
Δ. Παπαδημούλης: Σήμερα ψηφίζουμε για το αν θα πάμε μπροστά και στην Ελλάδα και στην Ευρώπη (Βίντεο)
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2019/05/d7eg6blwkaayjmi.jpg)