Aπίστευτο, συγκινητικό αλλά και στενάχωρο.
Ο Snoopy , ο πιο διάσημος αδέσποτος σκύλος της Ναυπάκτου , που στειρώθηκε πριν δυο χρόνια, με πρόγραμμα του δήμου και συντηρείται απο όλη σχέδον την Ναύπακτο μιας και δεν σηκώνει η προσωπικότητα του ιδιοκτήτη και μόνιμη κατοικία , ήρθε μόνος του στο κτηνιατρείο το πρωί , μπήκε μέσα και κατευθύνθηκε στο κλουβί νοσηλείας χωρίς να τον οδηγεί κανένας.
Ο κτηνίατρος Νίκος Πλούμης τον εξέτασε και διαπίστωσε ότι οι πληγές στο κορμί του ήταν από πυροβολισμούς.
![](https://img.documentonews.gr/unsafe/640x/smart/http://img.dash.documentonews.gr/documento/imagegrid/2018/11/26/5bfbb94ecd3a184981525313.jpg)
![](https://img.documentonews.gr/unsafe/640x/smart/http://img.dash.documentonews.gr/documento/imagegrid/2018/11/26/5bfbb94fcd3a1849820e45b3.jpg)
![](https://img.documentonews.gr/unsafe/640x/smart/http://img.dash.documentonews.gr/documento/imagegrid/2018/11/26/5bfbb94ecd3a1849820e45b2.jpg)