Η Παιδαγωγική Ημερίδα του Περιφερειακού Τμήματος Κρήτης & Αιγαίου του Συλλόγου Βρεφονηπιοκόμων Ελλάδας σε συνεργασία με το τμήμα κοινωνικής εργασίας του ΤΕΙ Κρήτης, με τίτλο «Η προσχολική αγωγή ως γέφυρα μεταξύ παιδιού, οικογένειας και κοινωνίας», διεξήχθη με μεγάλη επιτυχία στις 13/10 στις αμφιθέατρο «Βασίλειος Ζαχαρόπουλος» Κ28, στις εγκαταστάσεις του ΤΕΙ Κρήτης στο Ηράκλειο Κρήτης. Η Τοπική Διοίκηση του Περιφερειακού Τμήματος Κρήτης & Αιγαίου του Συλλόγου Βρεφονηπιοκόμων Ελλάδας αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τους 300 και πλέον συνέδρους, για την τεράστια ανταπόκριση και το μεγάλο ενδιαφέρον που έδειξαν, αλλά και το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας & Θρησκευμάτων που έθεσε υπό την αιγίδα του την παιδαγωγική ημερίδα μας.
Σχετικά Άρθρα
-
«Υγειονομική Περίθαλψη στα χρόνια της κατοχής 1941-1945 στον νομό Ηρακλείου»: Ημερίδα του Ιατρικού Συλλόγου Ηρακλείου
Ημερίδα με θέμα: “Υγειονομική Περίθαλψη στα χρόνια της... -
«Συμμετοχική Δημοκρατία με Μετανάστες και Μετανάστριες ενεργούς πολίτες»: Ημερίδα στο Ηράκλειο
Η Συμβίωση – Σχολή Πολιτικών Σπουδών του Συμβουλίου... -
Η ημερίδα της ΠΟΕΣΥ στο Ηράκλειο: Τα Περιφερειακά Μέσα Ενημέρωσης και ο στόχος να προσεγγίσουν την «ψηφιακή γενιά»
Ημερίδα για τα περιφερειακά Μέσα Ενημέρωσης πραγματοποιήθηκε στο Ηράκλειο...