Ορκίστηκε χθες από τον Περιφερειάρχη Κρήτης Σταύρο Αρναουτάκη νέος Περιφερειακός Σύμβουλος ο Ανδρέας Λιοδάκης από την παράταξη «Ανυπόταχτη Κρήτη», παρουσία του Προέδρου του Περιφερειακού Συμβουλίου Γιώργου Πιτσούλη. Ο νέος Περιφερειακός Σύμβουλος παίρνει την θέση του Μανόλη Βαρουξάκη στο πλαίσιο συμφωνίας μελών της παράταξης για ορισμένη θητεία. Ο Περιφερειάρχης και ο Πρόεδρος του Περιφερειακού Συμβουλίου Κρήτης ευχήθηκαν στον κ. Λιοδάκη, ιατρό στο επάγγελμα, καλή θητεία και καλή συνεργασία.
Ορκίστηκε νέος Περιφερειακός Σύμβουλος ο Ανδρέας Λιοδάκης από την «Ανυπόταχτη Κρήτη»
![](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2018/07/andreas-liodakis.jpg)